Rozhledna

20. Listopad 2009 - 18:13 | Přidat komentář

Zajímavý příběh, hezké místo a nádherná stavba. Zbývá už jen se tam vypravit.

Těm z Vás, kteří často přispíváte do různých diskuzí apod. a zároveň používáte Firefox se jistě bude líbit tento doplněk, který si zapamatuje texty, které jste vkládali do textových polí či editorů. To se může hodit nejen při pádu prohlížeče, ale také tehdy, když po dlouhé práci na příspěvku do diskuze zjistíte, že Vás systém mezitím automaticky odhlásil.

Kategorie:

Zajímavá aplikace, která vám spočítá, jak moc svým chováním zatěžujete životní prostředí a kolik bychom potřebovali planet, kdyby všichni lidé na Zemi žili stejně, jako Vy. Schválně, kolik vám vyjde?

Kategorie:

Máme svobodu?

22. Září 2009 - 09:44 | Přidat komentář

Máme, nebo nemáme? Po přečtení článku Jsem nebezpečná jsem si vzpomněl na tuhle čtyři roky starou písničku. Pravda, je to jen pohled z jedné strany a kdo ví, jak to bylo doopravdy, já tam nebyl. Nicméně při tom, jaká v současné době panuje úcta nejvyšších představitelů k soudcům, nelze při líčení některých zákroků policie nepřemýšlet.

Tak máme, nebo nemáme? Jak to je?

Kategorie:

Doufám, že se také jednou dočkáme.

Kategorie:

Až na tu cenu velice zajímavý a praktický nápad.

Kategorie:

Po přečtení tohoto zajímavého článku se mi úplně zastesklo po romantice temných hvězdných nocí. A dostal jsem obrovskou chuť se někam vypravit. Třeba právě do některé oblasti ochrany temné oblohy.

Kategorie:

Už jste si někdy zkusili v restauraci objednat vodu z vodovodu? A jaké s tím máte zkušenosti?

Kategorie:

Myslím, že elektronická knihovna by byla opravdu užitečnou věcí. Nechci se teď pouštět do úvah o monopolu a konkurenci, nakonec čím více podobných projektů, tím lépe. Každopádně by byla škoda, kdyby se ostatním firmám podařilo tento projekt zablokovat. Samozřejmě je potřeba zajistit ochranu autorského práva, ovšem to by mělo, dle mého názoru, být upraveno pro současnou realitu.

Kategorie:

Až budete mít hotovo, doporučuji přečíst.

Kategorie: